Знай нас

Забудьте все, что вы знаете, и почувствуйте силу SINERJİ RULMAN.

SİNERJİ RULMAN ; Rulman, Lineer Sistemler, Otomasyon ve güç Aktarma Organları alanında satış, destek ve pazarlama faaliyeti göstermektedir. Teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı ve kaliteyi yükseltmeyi hedeflemektedir.

Rulman, Lineer Sistemler, Otomasyon ve Güç Aktarma Organları ile i kaliteli hizmetiyle birleştirmiştir. Müşterilerinin kullanacağı ürünleri verdiği teknik desteği ile müşterileri ile birebir belirlemektedir.

Kaynak otomasyonu, paketleme makinaları, değirmen makinaları ve daha pekçok özel makinalar ve mekanik ortamlar için rulman, lineer sistemler, mekanik güç aktarma organları, yedek parçaları ve her türlü teknik destek hizmeti vermektedir.

О нас
Sinerji Sinerji

Почувствуйте синергию

Продукты

Компания Rulman объединила линейные системы, автоматизацию и силовые агрегаты со своим качественным сервисом. Он определяет продукты, которые будут использоваться его клиентами, один на один со своими клиентами, а также оказывает техническую поддержку.

Свяжитесь с нами, чтобы получить более подробную информацию и расценки на продукцию.

Мы сотрудничаем со всеми основными поставщиками технологий

Контакты
Медиа центр Посмотреть все